loader

info [at] anitabligh.ir 09124172215

آگهی های ویژه 1 ستاره به صورت رایگان تا تاریخ 01/08/1399 ثبت می شود. همچنین آکهی های متنی نیز به صورت رایگان می باشد.

تبلیغات رایگان | درج آگهی رایگان | آنی تبلیغ

آنی تبلیغ برترین وبسایت نیازمندی و آگهی رایگان با امکانات ویژه

اجاره و فروش دستگاه ونتیلاتور www.tandisonline.com

اجاره و فروش دستگاه ونتیلاتور www.tandisonline.com

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران تهران
  • www.tandisonline.com
  • کامپیوتر و اینترنت پزشکی
  • 24 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۹/۰۷/۱۳

مجموعه تندیس آنلاین یک مجموعه خدمات درمانی و پزشکی آنلاین می باشد

www.tandisonline.com

اجاره دستگاه ونتیلاتور

اجاره دستگاه ونتیلاتور یکی از خدمات مهم ارائه شده در مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین، برای بهبود و رفاه حال بیمارن عزیز است.این دستگاه کار تنفس را برای بیمارانی که به‌طور موقت یا دائم دچار مشکلات تنفسی هستند انجام می‌دهد . آغاز تهویه مصنوعی با لوله‌گذاری تراشه فراهم می‌شود. و سپس توسط تراشه‌های هوشمندی که درون آن قرار گرفته به شکل منظم و برنامه ریزی شده اکسیژن را به ریه های فرد می فرستد و بعد از فرستان هوا در ریه ها، عمل بازدم خود به خود صورت می گیرد..
این محصول در نوع های فشار منفی و فشار مثبت،فشار ثابت و حجم ثابت وجود دارد که نوع مناسب هر فرد توسط پزشک او تشخیص داده می شود.
اهمیت اجاره دستگاه ونتیلاتور در منزل:
نگهداری بیمار در منزل منوط به یادگیری آموزش های اصولی و داشتن وسایل و امکانات مورد نیاز می باشد . هزینه های سرسام آور نگهداری بیمار در بیمارستان و جو ناسالم آن می تواند برای بیمار و خانواده او از نظر روانی و مالی مشکلاتی را به همراه داشته باشد . اگر فرد بیماری را در خانواده خود دارید که نیاز به اجاره دستگاه ونتیلاتور در منزل می باشد می توانید با اجاره کردن دستگاه ونتیلاتور از مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین ، با صرفه جویی در هزینه نسبت به بستری کردن بیمار در بیمارستان ، باعث افزایش آرامش بیمار خود در محیط منزل شوید..
یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط تندیس آنلاین به منظور رفاه حال بیماران و همچنین بهبود حال آنان، اجاره دستگاه ونتیلاتور با کیفیت بر اساس شرایط و مقررات خاص می باشد. دستگاه ونتیلاتور ابتدا مقدار اکسیژن و هوایی که بدن به آن نیاز دارد را با یکدیگر ترکیب کرده سپس هوای موجود به بخار مرطوب تبدیل شده و پس از آن با کمک مدار تنفسی به بیمار انتقال می یابد. ونتیلاتور به منظور انجام عمل دم و رساندن هوا به ریه های بیمار فشار موجود در مدار تنفسی را زیاد می کند و با کاهش فشار، عمل بازدم را میسر می سازد و موجب می گردد تا هوای بازگردانده شده به ریه ها به هوای بیرون انتقال یابد.

اجاره دستگاه ونتیلاتور مناسب چه بیمارانی است؟
بیمارانی که به اجاره دستگاه ونتیلاتور نیاز دارند: به طور کلی هر فردی که سیستم تنفسیش با مشکل رو به رو باشد به سیستم کمک تنفسی نیازمند است. بیماران قلبی و ریوی از جمله کسانی هستند که برای بهود و رفاه حال خویش به این دستگاه احتیاج دارند.:
از ونتیلاتور ها به صورت عمده در بخش های مراقبت ویژه همچنین اگر مدت زمانی که بیمار CCU، NIC، ICU بخش اورژانس و بیهوشی استفاده می شود.
 باید از دستگاه استفاده کند طولانی باشد به منظور نگهداری از بیمار در منزل از اجاره دستگاه ونتیلاتور پرتابل یا خانگی در منزل نیز استفاده می شود. با توجه به شرایط بیمار ونتیلاتور می تواند فشار،حجم و زمان تنفس را کنترل و یا محدود سازد..

مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین با ارائه خدماتی چون اجاره دستگاه ونتیلاتور کمک شایانی به همشهریان عزیز خود کرده تا باعث بهبود سریع بیماران و رفاه حال خانواده بیماران شود. برای توضیحات کامل خدمات این موسسه و اجاره انواع تجهیزات پزشکی از جمله اجاره دستگاه ونتیلاتور میتوانید به سایت تندیس آنلاین و یا با شماره های ۲۲۶۱۵۰۵۳ و ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ تماس فرمایید.

09025588806

 

Tandisonline.com@gmail.com