loader

info [at] anitabligh.ir 09124172215

آگهی های ویژه 1 ستاره به صورت رایگان تا تاریخ 01/08/1399 ثبت می شود. همچنین آکهی های متنی نیز به صورت رایگان می باشد.

تبلیغات رایگان | درج آگهی رایگان | آنی تبلیغ

آنی تبلیغ برترین وبسایت نیازمندی و آگهی رایگان با امکانات ویژه

اجاره و فروش کپسول اکسیژن www.tandisonline.com

اجاره و فروش کپسول اکسیژن www.tandisonline.com

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران تهران
  • www.tandisonline.com
  • کامپیوتر و اینترنت پزشکی
  • 202 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۹/۰۸/۲۷

مجموعه تندیس آنلاین یک مجموعه خدمات درمانی و پزشکی آنلاین می باشد

www.tandisonline.com

فروش واجاره انواع کپسول اکسیژن

بیمارانی هستندکه اکسیژن کافی بدن را خود را نمیتوانند تامین کنند و برای رفتن به خانه و دوری از محیط بیمارستان مجبور به تهیه کپسول اکسیژن هستند. اجاره کپسول اکسیژن برای دوره نقاهت بعد از بیمارستان اقتصادی ترین راه است، چرا که بعد از بهبود کامل نیازی به کپسول اکسیژن ندارند و نیاز به خرید نیست. هم باید یک مکان را برای نگهداری آن باید تدارک ببینند،یقینا” بهترین روش اجاره کالا است .

انواع کپسول های اکسیژن :
گاهی بیمار براساس تجویز پزشک باید به طور مداوم از گاز اکسیژن استفاده کند و یا به دلیل داشتن مشکلات قلبی عروقی در صورت آلودگی هوا باید در بیرون از منزل گاز اکسیژن خالص تنفس نماید. کپسول های اکسیژن که برای راحتی تنفس بیماران تنفسی طراحی شده است در حجم های مختلف ۱ لیتری – ۲ لیتری – ۵ لیتری – ۱۰ لیتری – ۲۰ لیتری – ۴۰ لیتری و هر کدام کاربرد مخصوص خود را دارند. این کپسول ها در دو نوع آلومینیومی و فولادی موجود می باشد :.
: کپسول اکسیژن ۲ لیتری
درمواردی که بیمار باید به طور مداوم از گاز اکسیژن استفاده کند یا کوهنوردانی که در ارتفاع باید اکسیژن خالص استنشاق کنند، کپسول اکسیژن همراه ۲ لیتری در بیرون از منزل بسیار کاربردی است و فرد می تواند به راحتی آن را همراه خود داشته و از آن استفاده نماید. این حجم کپسول، دارا یک کیف مخصوص حمل است که کار حمل را برای بیماران راحت کرده است..
: کپسول اکسیژن ۵ لیتری
یکی از کاربردهای سیلندرهای ۵ لیتری، نگهداری گاز اکسیژن برای احیای بیماران تنفسی، در منازل و اماکن عمومی می باشد.همچنین به علت سبک بودن و قابل حمل بودن سیلندرهای ۵ لیتری، در ورزش هایی مانند کوه نوردی و غواصی نیز کاربرد دارد..
: کپسول اکسیژن ۱۰ لیتری
کپسول ۱۰ لیتری، برای اکسیژن رسانی به بیمارانی که به دلایلی دچار کمبود اکسیژن شده اند و لازم است که اکسیژن موجود در هوای استنشاقی آن ها بیشتر از هوای معمولی باشد مورد استفاده قرار می گیرد. این کپسول پر شده و تست شده تحویل داده می شود. از سوی دیگر زمانی که کپسول اکسیژن ۱۰ لیتری شما به اتمام رسید، می توانید با تحویل آن، به صورت آنی یک کپسول شارژ شده و تست شده تحویل بگیرید ..

نکات مهم هنگام اجاره کپسول اکسیژن :
. کپسول اکسیژن دور از نورمستقیم آفتاب و حرارت قرارگیرد.
 کپسول اکسیژن همیشه پر وآماده باشد..
. کپسول اکسیژن در محل مناسب غیر از اتاق کاربهورزقرار داشته باشد تا از افتادن احتمالی آن جلوگیری شود.
. برای جابجایی کپسول اکسیژن از پایه چرخدار استفاده شودودر صورت نبودن ،به حالت دورانی حرکت داده شود.
. برای تعویض کپسول اکسیژن از آچار مخصوص استفاده شود.
مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین نیز آمادگی خود را جهت اجاره کپسول اکسیژن طبی اعلام می دارد برای این منظور می توانید با کارشناسان ما از طریق شماره های ۲۲۶۱۵۰۵۳ و ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ تماس بگیرید .

09025588806

 

Tandisonline.com@gmail.com