info [at] anitabligh.ir

به مناسبت فرا رسیدن ماه رمضان آگهی های ویژه 1 و 2 و 3 ستاره به صورت رایگان تا تاریخ 01/05/1394 ثبت می شود. همچنین آکهی های متنی نیز به صورت رایگان می باشد.

آنی تبلیغ | تبلیغات رایگان | درج آگهی رایگان

آنی تبلیغ برترین وبسایت نیازمندی و آگهی رایگان با امکانات ویژه

انواع رابط هاي فيبر نوري (پيگتيل و پچکورد) اکسين

انواع رابط هاي فيبر نوري (پيگتيل و پچکورد) اکسين

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران تهران
  • تماس بگيريد
  • کامپیوتر و اینترنت نرم افزار
  • 393 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۵/۲۵
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
  • تهران، خ وليعصر، خ مطهري، خ لارستان، ک افتخاري نيا شرقي، پ 12، واحد 8

شرکت اکسين تلکام (خانه فيبر نوري ايران) ارائه کننده ي انواع پيگتيل و پچ کورد فيبر نوري (Fiber Optic Pigtail & Patch Cord)، آداپتور سيمپلکس و داپلکس فيبر نوري (Fiber Optic Simplex & Duplex Adapter) و تضعيف کننده فيبر نوري (Attenuator) مي باشد. پيگتيل فيبر نوري پچکورد فيبر نوري پيگتيل سينگل مود پيگتيل مالتي مود پچکورد سينگل مود پچکورد مالتي مود توليد پيگتيل و پچکورد فيبر نوري توليد پيگتيل و پچکورد سينگل مود توليد پيگتيل و پچکورد مالتي مود پچ کورد SC-SC پچ کورد SC-LC پچ کورد SC-FC پچ کورد SC-ST پچ کورد LC-LC پچ کورد LC-FC پچ کورد LC-ST پچ کورد FC-ST پيگتيل فيبر نوري LC مالتي مود پيگتيل فيبر نوري LC سينگل مود پيگتيل فيبر نوري SC مالتي مود پيگتيل فيبر نوري SC سينگل مود آداپتور فيبر نوري آداپتور ثابت و هيبريد آداپتور SC آداپتور LC آداپتور FC آداپتور ST آداپتور DIN آداپتور سيمپلکس آداپتور داپلکس سيمپلکس و داپلکس اتنييتور فيبر نوري تضعيف کننده مخابراتي تضعيف کننده فيبر نوري Patch Cord SC-SC Patch Cord SC-LC Patch Cord SC-FC Patch Cord SC-ST Patch Cord LC-LC Patch Cord LC-FC Patch Cord LC-ST Patch Cord FC-ST SC Pigtail LC Pigtail FC Pigtail ST Pigtail Pigtail simplex duplex Attenuator Single Mode Multi Mode SC Adapter LC Adapter FC Adapter ST Adapter